Jeste
śmy polską marką foteli oraz akcesoriów do biura i domu. W naszej ofercie stawiamy na nowoczesne podejście do projektowania. Funkcjonalność i dobry design to dla nas nie frazesy. Dużą wagę przykładamy do wzornictwa, naśladując, a niekiedy wyprzedzając aktualne trendy. Zdajemy sobie sprawę, że wygląd to nie wszystko, dlatego stale pracujemy nad tym, aby oferowane przez nas meble i akcesoria były maksymalnie użyteczne. Mamy nadzieję, że szeroki wybór wzornictwa i kolorystki pozwoli podkreślić indywidualny charakter Waszych wnętrz.

 


MISJA

Dom to znacznie więcej niż tylko miejsce. To przestrzeń, w której odpoczywamy, rozwijamy pasje i czujemy się swobodnie. Chcemy, aby każdy z Was mógł stworzyć w swoim domu maksymalnie komfortowe warunki, dlatego oferujemy produkty w cenach dostępnych dla szerokiego grona klientów.

 


OFERTA

Wiemy, że obecnie ważne są nie tylko dobra jakość i oryginalny design, ale również czas. Dlatego dziś marka Mark Adler to nie tylko meble, ale kompleksowe wyposażenie domu, mieszkania, ogrodu, garażu i domowej siłowni. Nieustannie dbamy o to, żebyście w jednym miejscu mogli znaleźć wszystko, co niezbędne do pięknego i komfortowego życia.